Prodej

Na tomto místě bychom vás rádi informovali o aktuálně chystaných prodejních akcích, na kterých máme přislíbenou účast a současně známe již konkrétní termíny konání, a o spřátelených obchůdcích, kam pravidelně výrobky dodáváme.

 25. 3. 2017 - Jarní výstava obce Chyňava

14. 4. 2017 - Královské Velikonoce na Křivoklátě 2017

22. 4. 2017 - Bylinkový den v muzeu (Národní zemědělské muzeum Praha - Letná)

6. - 7. 5. 2017 - Hrnčířské trhy Beroun

Dobromysl opět plánuje dva stánky - jeden před radnicí města Beroun, druhý v prostorách Muzea Českého krasu.

 

 

 Kde je možné zakoupit naše výrobky během celého roku? Kde jinde než na našem e - shopu, nebo na chodbě před vstupem do sociálně terapeutické dílny (v II. patře komunitního centra v ul. Bezručova)

Našimi věrnými odběrateli jsou dále tyto "kamenné obchůdky":

Farní charita Beroun - konkrétně dobročinný obchůdek na Plzeňské 117 v Berouně - v rámci prostoru Charita Shop je možné si zakoupit především mýdla - hlavně ta "s obalem" od akademického malíře pana Cyrila Kozáka.

Jedna bedna – umělecká galerie – trh s originálními výrobky – komunitní centrum provozované neziskovou organizací Bona o.p.s. v ulici Žitná 23 v Praze.

Dogumi – originální obchůdek prodávající českou tvorbu v Míšeňské ulici 3 na Malé Straně.

Borůvka o.p.s. – mýdla, koupelové soli i keramiku můžete najít v obchůdku V Pevnosti 4 na pražském Vyšehradě.

Zámek Manětín – mýdla z dílny Povidlo se prodávají i na Zámku Manětín 1.

Vedlesebe.cz - e - shop sdružující kvalitní výrobky chráněných dílen pod jednou střechou – zde najdete především svíčky.

Informační centrum města Beroun na Husově náměstí - Pasáž Na Nové 69 – zde narazíte s velkou pravděpodobností na mýdla ve tvaru medvídka.

Studium KaLa Beroun – v tomto rodinném centru na adrese U Archivu 156 můžete nakoupit příjemný mix výrobků v neméně příjemném prostředí.

Eliášův obchod, Praha 6 – v ul. Jugoslávských partyzánů 4, krásný prostor tréninkového pracoviště pro lidi s handicapem a prodejny neziskových organizací zásobován mýdly a solemi.

Všem těmto pravidelným odběratelům velmi pěkně děkujeme za projevovanou přízeň! Pokud by se mezi Vámi našel další zájemce o dodávku výrobků, neváhejte se na nás obrátit!